+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Перевезення напівпричепів

ЖД перевезення напівпричепа Зіємельблазму
Задати питання
ЖД перевезення напівпричепа Зіємельблазму Background: Зіємельблазм - це італійська компанія, що займається виробництвом хімічних речовин. Компанія має дочірні підприємства в декількох країнах, в тому числі в Україні. Для забезпечення виробництва на українському підприємстві необхідно було перевезти автонапівпричіп цистерну з Італії до України. Компанія вирішила скористатися послугами залізничного транспорту для перевезення вантажу. Challenge: Головним викликом було забезпечення безпеки перевезення хімічного вантажу через кілька країн. Необхідно було дотримуватися строгих вимог щодо маршруту, умов перевезення та забезпечення відповідного рівня захисту вантажу від можливих негативних впливів. Solution: Компанія Зіємельблазм звернулася до залізничної компанії з проханням про допомогу в організації перевезення. Залізнична компанія надала комплексну послугу, яка включала в себе організацію маршруту, умов перевезення та забезпечення безпеки вантажу під час перевезення. Згідно з угодою, автонапівпричіп цистерна була завантажена на залізничну платформу в Італії та перевезена до кордону з Україною. На кордоні вантаж був перевірений митними службами та оформлений документально для продовження подальшого перевезення.
Сергей Игнатов
Сотрудничество с ЕФИ-Транс принесло мне только позитивные эмоции. Быстрая и безопасная доставка грузов, дружелюбный и профессиональный персонал. Спасибо!
Евгения Салминова
Очень доволен работой ЕФИ-Транс! Надежная и быстрая доставка, профессионализм и отличный сервис! Рекомендую всем!
Егор Николайченко
ЕФИ-Транс - это профессиональный и надежный оператор по перевозке грузов. Сотрудничество с ними принесло мне только положительные впечатления. Рекомендую всем!
Александр Старовойтов
Большое спасибо ЕФИ-Транс за отличное обслуживание! Все мои вопросы были оперативно решены, а перевозки прошли без задержек и проблем. Рекомендую!
Светлана Светикова
Сотрудничество с ЕФИ-Транс - это комфорт и уверенность в качестве перевозок. Все быстро, четко и в срок. Очень доволен!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!