+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Про компанію

Транспортно-експедиторське підприємство "ЕФІ-ТРАНС"

На сьогодні транспортно-експедиторське підприємство "ЕФІ-ТРАНС" входить до числа провідних компаній перевізного ринку України та країн СНД. Завдяки значному досвіду у транспортуванні вантажів, ми можемо гарантувати найвищу якість послуг на всіх етапах їх виконання.

Один з наших головних принципів - комплексний підхід до експедиції. Ми пропонуємо повний, налагоджений і збалансований набір сервісів, який дозволяє виконувати доставку вантажів до місця призначення з проведенням усіх необхідних супутніх операцій в зазначені терміни з найменшими можливими витратами.

В умовах сучасного транспортного ринку України та країн СНД "Ефі-Транс" представляє собою компанію нового типу, яка надає комплекс оптимальних експедиторських рішень в рамках своєї основної місії. Наша головна місія полягає у підвищенні ефективності та конкурентоспроможності бізнесу наших клієнтів за рахунок надання якісних логістичних та перевізних послуг, багаторазово знижуючи транспортні витрати. А також - у сприянні формуванню в Україні цивілізованого експедиторського ринку європейського зразка.

Ми гарантуємо абсолютну надійність транспортування вантажів на всіх етапах цього процесу. Наші співробітники - висококваліфіковані фахівці з значним досвідом успішної роботи та умінням орієнтуватися в динамічно змінюваних умовах

За цілий період своєї діяльності ми здобули значну кількість надійних та постійних клієнтів, які довіряють нам перевезення своїх вантажів. Ми пишаємося своєю репутацією на ринку та прагнемо постійно розвиватися та покращувати якість наших послуг, відповідати вимогам часу та потребам наших клієнтів.

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг, включаючи забір та доставку вантажів, зберігання, пакування та консультування з питань логістики. Наші працівники завжди готові допомогти клієнтам у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з перевезенням вантажів, та забезпечити їх успішну доставку в будь-яку точку України, Європи та СНД.

Ми працюємо зі всіма видами вантажів, від невеликих посилок до великих партій вантажів, та завжди готові запропонувати оптимальне рішення для кожного клієнта з урахуванням його потреб та бюджету.

Наша компанія постійно вдосконалюється та розширює свій автопарк, щоб забезпечити максимальну швидкість та якість доставки вантажів. Ми використовуємо тільки найновіші технології та засоби забезпечення безпеки вантажів, щоб гарантувати їх цілісність та надійність перевезення.

«Наша компанія має потужні підрозділи з сучасною технічною та інтелектуальною базою, що дозволяє виконувати перевезення будь-якої складності. У своїй діяльності ми спираємося на найкращі традиції грузоперевезень, поєднуючи їх з передовими технологіями.»

Ольга Колікова

Директор ТОВ «ЕФІ-Транс»