+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Политика конфиденциальности

Політика конфіденційності

Компанія "ЕФІ-ТРАНС" зобов'язується дотримуватися законодавства про захист персональних даних, включаючи Закон України "Про захист персональних даних", та поважати вашу приватність. Наша політика конфіденційності пояснює, які персональні дані ми збираємо, чому ми збираємо ці дані і як ми їх використовуємо.

Збір і використання персональних даних

Ми можемо збирати наступні персональні дані:

    Ім'я та прізвище;
    Контактна інформація, така як адреса електронної пошти та номер телефону;
    Інформація про ваше місцезнаходження.

Ми збираємо ці дані з метою забезпечення якісного обслуговування наших клієнтів, а також для здійснення наших бізнес-операцій. Ми можемо використовувати ваші персональні дані для надання інформації про наші послуги, акції та новини компанії.

Ми можемо розкривати ваші персональні дані третім сторонам, якщо ми вважаємо, що таке розкриття є необхідним для виконання наших бізнес-операцій або відповідно до вимог законодавства.

Збереження персональних даних

Ми зберігаємо ваші персональні дані тільки на той час, що необхідний для досягнення визначених метою збору цих даних. Ми застосовуємо відповідні технічні та організаційні заходи для захисту вашої інформації від несанкціонованого доступу, втрати, використання або знищення.