+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Перевезення валка

Залізничне перевезення валка вагою 152т
Задати питання

Компанія була найнята для організації перевезення валка вагою 152 тонни з України до Румунії. Для цієї місії було обрано 16-ти основний транспортер типу 3928.

Першим етапом було планування маршруту перевезення вантажу. Компанія визначила оптимальний маршрут через пункти пропуску на кордоні та встановила необхідні дозволи для перетину кордону. Було також зроблено докладний аналіз дороги, включаючи перевірку наявності дорожніх знаків та розмірів дороги, щоб переконатися, що вантаж зможе пройти безперешкодно.

Другим етапом було забезпечення транспорту для перевезення вантажу. Компанія використовувала 16-ти основний транспортер типу 3928, що має достатню вантажопідйомність для перевезення валка вагою 152 тонни. Було забезпечено, щоб транспорт відповідав всім стандартам безпеки та міг проїхати по маршруту.

Третім етапом було забезпечення безпечного та ефективного перевезення вантажу. Компанія ретельно розробила схему кріплення вантажу, щоб забезпечити безпеку під час перевезення. Було також забезпечено належне оформлення всіх необхідних документів, включаючи митне оформлення та дозволи для перетину кордону.

У результаті, компанія успішно доставила валок вагою 152 тонни на 16-ти основному транспортері типу 3928 з України в Румунію.

Сергей Игнатов
Сотрудничество с ЕФИ-Транс принесло мне только позитивные эмоции. Быстрая и безопасная доставка грузов, дружелюбный и профессиональный персонал. Спасибо!
Евгения Салминова
Очень доволен работой ЕФИ-Транс! Надежная и быстрая доставка, профессионализм и отличный сервис! Рекомендую всем!
Егор Николайченко
ЕФИ-Транс - это профессиональный и надежный оператор по перевозке грузов. Сотрудничество с ними принесло мне только положительные впечатления. Рекомендую всем!
Александр Старовойтов
Большое спасибо ЕФИ-Транс за отличное обслуживание! Все мои вопросы были оперативно решены, а перевозки прошли без задержек и проблем. Рекомендую!
Светлана Светикова
Сотрудничество с ЕФИ-Транс - это комфорт и уверенность в качестве перевозок. Все быстро, четко и в срок. Очень доволен!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!