+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Перевезення станини

Перевезення та перевантаження станини
Задати питання
Background:

Компанія з України мала зацікавленість перевезення станини вагою 55 тонн на платформі з України до Німеччини. Для цього знадобилось організувати перевезення та перевантаження вантажу на залізничну платформу. Компанія звернулася до логістичної компанії для надання послуг з перевезення вантажу до Німеччини.

Challenge:

Головним викликом було забезпечення безпеки та ефективності перевезення вантажу через декілька країн. Необхідно було дотримуватися строгих вимог щодо маршруту, умов перевезення та забезпечення відповідного рівня захисту вантажу від можливих негативних впливів.

Solution:

Логістична компанія надала комплексну послугу, яка включала в себе організацію перевезення та перевантаження вантажу на залізничну платформу, організацію маршруту, митне оформлення вантажу, оформлення всіх необхідних документів та консультаційні послуги.

Перевезення станини на залізничну платформу здійснювалося за допомогою вантажного крана та спеціальних пристроїв для перевантаження вантажу. Вантаж був ретельно підготовлений для перевезення, а кран та інші пристрої були належно підготовлені для забезпечення безпеки під час перевантаження.

Після перевантаження, вантаж був доставлений до залізничної станції та оформлений для подальшого перевезення до Німеччини. Логістична компанія забезпечила весь процес перевезення та оформлення документів, що дозволило компанії отримати свій вантаж у встановлений термін
Сергей Игнатов
Сотрудничество с ЕФИ-Транс принесло мне только позитивные эмоции. Быстрая и безопасная доставка грузов, дружелюбный и профессиональный персонал. Спасибо!
Евгения Салминова
Очень доволен работой ЕФИ-Транс! Надежная и быстрая доставка, профессионализм и отличный сервис! Рекомендую всем!
Егор Николайченко
ЕФИ-Транс - это профессиональный и надежный оператор по перевозке грузов. Сотрудничество с ними принесло мне только положительные впечатления. Рекомендую всем!
Александр Старовойтов
Большое спасибо ЕФИ-Транс за отличное обслуживание! Все мои вопросы были оперативно решены, а перевозки прошли без задержек и проблем. Рекомендую!
Светлана Светикова
Сотрудничество с ЕФИ-Транс - это комфорт и уверенность в качестве перевозок. Все быстро, четко и в срок. Очень доволен!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!