+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Перевезення перевантажувача Fuchs

Перевезення перевантажувача Fuchs
Задати питання

Успішне перевезення важкого мобільного завантажувача компанією "EFI-TRANS" з Німеччини до України.

Вступ: Перевезення важких та надвеликих вантажів вимагає високого рівня експертизи, досвіду та професіоналізму для забезпечення безпечної та надійної доставки. У даному випадку розглядається успішна доставка мобільного переднього завантажувача масою 76 тонн з Німеччини до України логістичною компанією EFI-TRANS.

Контекст: Київський целюлозно-паперовий комбінат потребував перевезення мобільного завантажувача Terex Fuchs MHL-380 з Німеччини до Обухова. Вантаж був важким та надвеликим, що вимагало уважного планування, розробки маршруту та кріплення вантажу для забезпечення успішного перевезення.

Надані послуги: EFI-TRANS надавала клієнту наступні послуги:

    Послуги консультації
    Організація транспортування
    Розробка схеми кріплення вантажу
    Організація розміщення та кріплення вантажу
    Підготовка документації

Виклики: Вага та розмір вантажу робили перевезення складним та вимагали точного планування та виконання, щоб уникнути потенційних ризиків. Команда експертів з логістики EFI-TRANS працювала над розробкою детального плану перевезення, включаючи планування маршруту та кріплення вантажу, для забезпечення безпечної та надійної доставки вантажу.

Успішне перевезення мобільного завантажувача Terex Fuchs MHL-380 з Німеччини до України підкреслює зобов'язання компанії EFI-TRANS надавати високоякісні логістичні послуги. Експерти компанії мають великий досвід у роботі з великогабаритним та важким вантажем і звертають увагу на деталі під час планування та виконання проектів, що забезпечує безпечне та своєчасне доставлення вантажу. Цей проект демонструє здатності EFI-TRANS та їхнє зобов'язання до відмінності в логістичній галузі.

Успіх цього проекту підкреслює важливість залучення послуг логістичного провайдера з великим досвідом та експертизою у роботі з великогабаритним та важким вантажем. Правильне планування, забезпечення кріплення вантажу та використання спеціального обладнання - це важливі елементи для забезпечення безпечної та своєчасної доставки великогабаритних та важких вантажів. Успішний транспортний проект EFI-TRANS служить доказом їхніх можливостей та експертизи в логістичній галузі.

Сергей Игнатов
Сотрудничество с ЕФИ-Транс принесло мне только позитивные эмоции. Быстрая и безопасная доставка грузов, дружелюбный и профессиональный персонал. Спасибо!
Евгения Салминова
Очень доволен работой ЕФИ-Транс! Надежная и быстрая доставка, профессионализм и отличный сервис! Рекомендую всем!
Егор Николайченко
ЕФИ-Транс - это профессиональный и надежный оператор по перевозке грузов. Сотрудничество с ними принесло мне только положительные впечатления. Рекомендую всем!
Александр Старовойтов
Большое спасибо ЕФИ-Транс за отличное обслуживание! Все мои вопросы были оперативно решены, а перевозки прошли без задержек и проблем. Рекомендую!
Светлана Светикова
Сотрудничество с ЕФИ-Транс - это комфорт и уверенность в качестве перевозок. Все быстро, четко и в срок. Очень доволен!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!