+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Перевезення опорного валка

ЖД перевезення опорного валка
Задати питання

Вступ: Перевезення важкого та надмірного обладнання - це складний процес, який потребує ретельного планування та виконання, щоб забезпечити безпеку та ефективність. Ця кейс-студія підкреслює успішний проект, реалізований логістичною компанією "EFI-TRANS" для перевезення важливого опорного валка до Угорщини.

Контекст: Клієнт потребував перевезти великий опорний валок вагою 62 тонни з України до Угорщини. Це була викликана задача, яка вимагала експертизи в перевезенні надмірних та важких вантажів. "EFI-TRANS" була обрана для цього проекту завдяки своєму багатому досвіду та відповідному портфоліо в перевезенні подібних вантажів.

Перевезення: Для перевезення опорного валка "EFI-TRANS" використовувала спеціальний низькопідвісний причіп з гідравлічним механізмом для завантаження та розвантаження вантажу. Логісти компанії спланували маршрут, враховуючи вагу та розміри вантажу та забезпечили дотримання всіх необхідних правил та регуляцій.

Процес перевезення вимагав уважного стеження за деталями та координації між транспортною командою та клієнтом. "EFI-TRANS" регулярно надавала оновлення щодо статусу відправки, забезпечуючи, що клієнт був інформований на протязі всього процесу.

Висновок: Завдяки експертизі та досвіду "EFI-TRANS" перевезення опорного валка вагою 62 тонни було успішним. Компанія змогла ефективно то керувати логістикою цього викликаного проекту з максимальною безпекою. Успішне завершення цього проекту підкреслює важливість ретельного планування та виконання при перевезенні надмірного та важкого обладнання.

Сергей Игнатов
Сотрудничество с ЕФИ-Транс принесло мне только позитивные эмоции. Быстрая и безопасная доставка грузов, дружелюбный и профессиональный персонал. Спасибо!
Евгения Салминова
Очень доволен работой ЕФИ-Транс! Надежная и быстрая доставка, профессионализм и отличный сервис! Рекомендую всем!
Егор Николайченко
ЕФИ-Транс - это профессиональный и надежный оператор по перевозке грузов. Сотрудничество с ними принесло мне только положительные впечатления. Рекомендую всем!
Александр Старовойтов
Большое спасибо ЕФИ-Транс за отличное обслуживание! Все мои вопросы были оперативно решены, а перевозки прошли без задержек и проблем. Рекомендую!
Светлана Светикова
Сотрудничество с ЕФИ-Транс - это комфорт и уверенность в качестве перевозок. Все быстро, четко и в срок. Очень доволен!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!