+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Перевезення самоскида

Негабаритне перевезення спецтехніки залізничним транспортом.
Задати питання
Background:

Компанія була зобов'язана доставити 4 негабаритних самоскида зі своєї кар'єрної ділянки в Україні до кар'єрів у Казахстані. Негабаритний вантаж складався з одного нижнього, одного бічного та двох верхніх ступенів негабаритності. Компанія звернулася до логістичної компанії для надання послуг з перевезення негабаритного вантажу від України до Казахстану.

Challenge:

Головним викликом було забезпечення безпеки та ефективності перевезення негабаритного вантажу через декілька країн. Необхідно було дотримуватися строгих вимог щодо маршруту, умов перевезення та забезпечення відповідного рівня захисту вантажу від можливих негативних впливів.

Solution:

Логістична компанія надала комплексну послугу, яка включала в себе організацію маршруту, розробку схеми кріплення негабаритного вантажу, доставку вантажу до станції відправлення, організацію розміщення та кріплення вантажу, митне оформлення вантажу, оформлення всіх необхідних документів та консультаційні послуги.

Для перевезення вантажу використовувалася унікальна 80-ти футова (24 метри) фітингова платформа з дерев'яною підлогою моделі 23-469-07, яка була спеціально обладнана для перевезення негабаритних вантажів. Розробка схеми кріплення вантажу відбувалася з урахуванням його габаритів та особливостей перевезення.
Сергей Игнатов
Сотрудничество с ЕФИ-Транс принесло мне только позитивные эмоции. Быстрая и безопасная доставка грузов, дружелюбный и профессиональный персонал. Спасибо!
Евгения Салминова
Очень доволен работой ЕФИ-Транс! Надежная и быстрая доставка, профессионализм и отличный сервис! Рекомендую всем!
Егор Николайченко
ЕФИ-Транс - это профессиональный и надежный оператор по перевозке грузов. Сотрудничество с ними принесло мне только положительные впечатления. Рекомендую всем!
Александр Старовойтов
Большое спасибо ЕФИ-Транс за отличное обслуживание! Все мои вопросы были оперативно решены, а перевозки прошли без задержек и проблем. Рекомендую!
Светлана Светикова
Сотрудничество с ЕФИ-Транс - это комфорт и уверенность в качестве перевозок. Все быстро, четко и в срок. Очень доволен!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!