+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Перевезення негабаритного трактора з Коломиї

Негабаритне перевезення трактора
Маршрут:
Україна - Молдова
Вантаж:
Гусеничний екскаватор
Габарити вантажу:
Вантаж негабаритний, 1 верхня негабаритність
Транспорт:
Для доставки вантажу використовувалася універсальна платформа МПС
Послуги, що надавалися замовнику:
- Консультаційні послуги;
- організація перевезення;
- розробка схеми кріплення негабаритного вантажу;
- організація розміщення та кріплення вантажу;
- оформлення всіх необхідних документів.
Задати питання
Вступ:

Перевезення надмірних вантажів є складним завданням, яке потребує обширного планування, експертизи та досвіду. У цьому випадку описується успішний проект перевезення надмірного вантажу, який був здійснений логістичною компанією EFI-Trans, із перевезенням надмірного вантажу з України до Молдови.

Контекст: Вантажем у цьому випадку був гусеничний екскаватор, який є важким і надмірним обладнанням. Вантаж мав одну верхню надмірну характеристику, що вимагала спеціальної обробки та транспортування. Компанія EFI-Trans отримала відповідальність доставити вантаж до пункту призначення в Молдові.

Основні висновки: Компанія EFI-Trans надала наступні послуги замовнику, щоб забезпечити успішне перевезення надмірного вантажу:

Консультації: Компанія EFI-Trans надала професійні консультації замовнику щодо планування, підготовки та виконання проекту перевезення. Консультації спрямовані на те, щоб замовник зрозумів вимоги проекту перевезення та щоб їх очікування були керовані.

Організація транспортування: Компанія EFI-Trans зробила всі необхідні організаційні заходи для транспортування гусеничного екскаватора з України до Молдови. Це включало вибір відповідного транспортного засобу, отримання необхідних дозволів та організацію логістики для всього маршруту.

Розробка схем кріплення вантажу: Перевезення надмірного вантажу вимагає розробки безпечної схеми кріплення, щоб забезпечити доставку вантажу безпечно та без пошкоджень. Компанія EFI-Trans розробила схему кріплення, яка враховувала унікальні характеристики гусеничного екскаватора.

Розміщення та кріплення вантажу: Компанія EFI-Trans також забезпечила необхідне обладнання та персонал для розміщення та кріплення вантажу на транспортному засобі згідно з розробленою схемою кріплення.

Обробка документів: Компанія EFI-Trans займалася всіма необхідними документами для перевезення гусеничного екскаватора, включаючи дозволи, ліцензії та страхування.

Висновок: Компанія EFI-Trans успішно доставила надмірний вантаж до бажаної локації замовника в Молдові без інцидентів чи затримок. Проект був виконаний професіоналізмом та експертизою, що демонструє зобов'язання компанії EFI-Trans до надання високоякісних логістичних послуг. Успішне перевезення гусеничного екскаватора є свідченням можливостей компанії EFI-Trans у перевезенні надмірних вантажів.
Сергей Игнатов
Сотрудничество с ЕФИ-Транс принесло мне только позитивные эмоции. Быстрая и безопасная доставка грузов, дружелюбный и профессиональный персонал. Спасибо!
Евгения Салминова
Очень доволен работой ЕФИ-Транс! Надежная и быстрая доставка, профессионализм и отличный сервис! Рекомендую всем!
Егор Николайченко
ЕФИ-Транс - это профессиональный и надежный оператор по перевозке грузов. Сотрудничество с ними принесло мне только положительные впечатления. Рекомендую всем!
Александр Старовойтов
Большое спасибо ЕФИ-Транс за отличное обслуживание! Все мои вопросы были оперативно решены, а перевозки прошли без задержек и проблем. Рекомендую!
Светлана Светикова
Сотрудничество с ЕФИ-Транс - это комфорт и уверенность в качестве перевозок. Все быстро, четко и в срок. Очень доволен!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!