+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Ємності

Ємності
Задати питання

Компанія успішно здійснила перевезення негабаритних металевих резервуарів з України до Туркменістану. Вантаж мав верхню негабаритність, що ускладнило перевезення та вимагало ретельного планування й організації кріплення вантажу на фітинговій платформі з дерев'яною підлогою. Компанія надала повний комплекс послуг, включаючи консультації, розробку схеми кріплення, організацію розміщення та кріплення вантажу, митне оформлення, а також оформлення всіх необхідних документів.

Для транспортування вантажу використовувались фітингові платформи з дерев'яною підлогою, що дозволило забезпечити безпеку та надійність перевезення вантажу. Компанія надала повний контроль за процесом перевезення, включаючи організацію доставки вантажу на платформу, розміщення та кріплення на платформі, а також митне оформлення та оформлення всіх необхідних документів.

Крім того, забезпечувала дислокацію вагонів по всьому маршруту прямування, що дозволило забезпечити безперебійну доставку вантажу до пункту призначення. Перевезення вантажу здійснювалось з України до Туркменістану з використанням міжнародних залізниць та поромів, що вимагало координації дій з різними транспортними компаніями та міжнародними організаціями.

В результаті, компанія успішно здійснила складну перевезення негабаритного вантажу

Сергей Игнатов
Сотрудничество с ЕФИ-Транс принесло мне только позитивные эмоции. Быстрая и безопасная доставка грузов, дружелюбный и профессиональный персонал. Спасибо!
Евгения Салминова
Очень доволен работой ЕФИ-Транс! Надежная и быстрая доставка, профессионализм и отличный сервис! Рекомендую всем!
Егор Николайченко
ЕФИ-Транс - это профессиональный и надежный оператор по перевозке грузов. Сотрудничество с ними принесло мне только положительные впечатления. Рекомендую всем!
Александр Старовойтов
Большое спасибо ЕФИ-Транс за отличное обслуживание! Все мои вопросы были оперативно решены, а перевозки прошли без задержек и проблем. Рекомендую!
Светлана Светикова
Сотрудничество с ЕФИ-Транс - это комфорт и уверенность в качестве перевозок. Все быстро, четко и в срок. Очень доволен!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!