+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Доставка сухого молока

Перевезення сухого молока у мішках навалом з України до Казахстану у критих вагонах
Задати питання
<p>
     Компанія успішно здійснила перевезення сухого молока від одного з виробників в Україні до клієнта в Казахстані. Для цього було надано широкий спектр послуг, який включав надання вагонів 138-158 м3, послуги відправника вантажу, контроль завантаження у вагон, експедирування територією України, Грузії, Азербайджану, Казахстану, а також перевезення поромами Поромна - Поті / Батумі та Алят - Курик / Актау. Крім того, було надано фото- та відеозвіт виконаних робіт, а також надання дислокації вагонів по всьому маршруту прямування.
</p>
<p>
     Перевезення відбулося успішно, завдяки високій професіоналізму і великому досвіду команди . Крім того, було забезпечено відповідність усіх необхідних вимог і стандартів щодо перевезення сухого молока, що забезпечило безпеку та якість вантажу протягом усього маршруту.
</p>
<p>
     Замовник був повністю задоволений якістю послуг та вчасною доставкою вантажу. Компанія  зберігає високу репутацію серед клієнтів та продовжує надавати якісні та надійні послуги з перевезення вантажів по всьому світу.
</p>
Сергей Игнатов
Сотрудничество с ЕФИ-Транс принесло мне только позитивные эмоции. Быстрая и безопасная доставка грузов, дружелюбный и профессиональный персонал. Спасибо!
Евгения Салминова
Очень доволен работой ЕФИ-Транс! Надежная и быстрая доставка, профессионализм и отличный сервис! Рекомендую всем!
Егор Николайченко
ЕФИ-Транс - это профессиональный и надежный оператор по перевозке грузов. Сотрудничество с ними принесло мне только положительные впечатления. Рекомендую всем!
Александр Старовойтов
Большое спасибо ЕФИ-Транс за отличное обслуживание! Все мои вопросы были оперативно решены, а перевозки прошли без задержек и проблем. Рекомендую!
Светлана Светикова
Сотрудничество с ЕФИ-Транс - это комфорт и уверенность в качестве перевозок. Все быстро, четко и в срок. Очень доволен!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!