+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Доставка металочерепиці в ящиках

Перевезення металочерепиці в ящиках з України в Азербайджан у критих вагонах
Задати питання
перевезення металевих покрівельних черепиць у ящиках з України до Азербайджану. Послуги, які надавалися клієнту, включали доставку вантажу з заводу на залізничну станцію за допомогою чотирьох вантажівок, надання вагонів об'ємом 138 кубічних метрів, послуги відправника вантажу, перевантаження вантажу з вантажівок до вагонів, кріплення вантажу у вагоні та логістичні послуги на всій території України, Росії та Азербайджану. Маршрут перевезення розпочався в Україні, а металеві покрівельні черепиці були транспортовані до Азербайджану. Вантаж був упакований у ящики та транспортувався у вагоні об'ємом 138 кубічних метрів. Для транспортування вантажу з заводу на залізничну станцію було задіяно чотири вантажівки. Послуги відправника вантажу надали допомогу клієнту у вирішенні всіх необхідних питань та оформленні документації для перевезення вантажу. Під час перевантаження вантажу логістична команда була уважна до безпеки та забезпечила безпечне кріплення вантажу у вагоні, щоб запобігти пошкодженням під час транспортування. Протягом усього процесу перевезення логістична команда забезпечувала постійний зв'язок з клієнтом та надавала регулярні звіти про прогрес відправки. Крім послуг з перевезення, логістична компанія надала клієнту різноманітні додаткові послуги. Ці послуги включали надання дислокації вагонів на усьому маршруті перевезення, управління логістикою відправки та координацію з різними зацікавленими сторонами, які брали участь у процесі перевезення. Завдяки професіоналізму та досвіду логістичної команди, металеві покрівельні черепиці були доставлені безпечно та вчасно до місця призначення в Азербайджані.
Сергей Игнатов
Сотрудничество с ЕФИ-Транс принесло мне только позитивные эмоции. Быстрая и безопасная доставка грузов, дружелюбный и профессиональный персонал. Спасибо!
Евгения Салминова
Очень доволен работой ЕФИ-Транс! Надежная и быстрая доставка, профессионализм и отличный сервис! Рекомендую всем!
Егор Николайченко
ЕФИ-Транс - это профессиональный и надежный оператор по перевозке грузов. Сотрудничество с ними принесло мне только положительные впечатления. Рекомендую всем!
Александр Старовойтов
Большое спасибо ЕФИ-Транс за отличное обслуживание! Все мои вопросы были оперативно решены, а перевозки прошли без задержек и проблем. Рекомендую!
Светлана Светикова
Сотрудничество с ЕФИ-Транс - это комфорт и уверенность в качестве перевозок. Все быстро, четко и в срок. Очень доволен!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!