+38 (068) 963 76 77
+38 (068) 963 76 77
г. Київ, вул. Провіантська 3А, оф. 115
Пн-Пт: 9:00-17:30 Cб-Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Телефоны
+38 (068) 963 76 77
Головний офіс

Папір у 40 футовому контейнері

Папір у 40 футовому контейнері
Задати питання
<p>
     Компанія  надала послуги з перевезення паперу для виготовлення упаковки з України до Казахстану. Вантаж був розміщений універсальному 40′ контейнері. Клієнт замовив наступні послуги: організація перевезення, подача контейнера автомобільним транспортом на завод-виробник, митне оформлення вантажу та оформлення всіх необхідних документів.
</p>
<p>
     Початок проекту було ретельно сплановано нашими логістами. Компанія  забезпечила підготовку всіх необхідних документів, включаючи договір та інші документи для митного оформлення. Також були організовані всі процеси з підготовки та погрузки вантажу до контейнера.
</p>
<p>
     Для доставки контейнера з вантажем був використаний автомобільний транспорт, який доставив контейнер до порту з відповідною документацією для забезпечення безпечної перевезення. Коли контейнер прибув до порту, наші логісти забезпечили його погрузку на судно, яке було призначено для перевезення до Казахстану.
</p>
<p>
     Після прибуття вантажу до порту в Казахстані, наші логісти забезпечили вивантаження контейнера з судна та транспортування до місця призначення. Клієнт отримав вантаж безпечно та вчасно, з використанням всіх необхідних процедур митного оформлення та інших документів.
</p>
<p>
     Компанія гарантує надання якісних та надійних послуг з перевезення вантажів з України до Казахстану та інших країн. Наша команда зробить все можливе, щоб забезпечити безперебійну та швидку доставку ваших вантажів
</p>
Сергей Игнатов
Сотрудничество с ЕФИ-Транс принесло мне только позитивные эмоции. Быстрая и безопасная доставка грузов, дружелюбный и профессиональный персонал. Спасибо!
Евгения Салминова
Очень доволен работой ЕФИ-Транс! Надежная и быстрая доставка, профессионализм и отличный сервис! Рекомендую всем!
Егор Николайченко
ЕФИ-Транс - это профессиональный и надежный оператор по перевозке грузов. Сотрудничество с ними принесло мне только положительные впечатления. Рекомендую всем!
Александр Старовойтов
Большое спасибо ЕФИ-Транс за отличное обслуживание! Все мои вопросы были оперативно решены, а перевозки прошли без задержек и проблем. Рекомендую!
Светлана Светикова
Сотрудничество с ЕФИ-Транс - это комфорт и уверенность в качестве перевозок. Все быстро, четко и в срок. Очень доволен!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!
Райков Владимир
ЕФИ-Транс - это надежный партнер для нашей компании. Сотрудничество с ними прошло гладко и без проблем. Рекомендую их услуги!