09.09.2009

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

У К Р З А Л І З Н И Ц Я


09.09.2009 г.

НР ЦЗМ-13/132

ЦД, ЦМ, ЦФ, ЦВ, ЦВСВ, ЦЮ

Для роботи надається витяг з Протоколу НР 9 засідання Комісії з реалізації тарифної політики Укрзалізниці на перевезення вантажів залізницями України від 31 серпня 2009 року (пункт 2.6):

2.6 Розглянувши звернення Головного управління перевезень щодо використання вагонів мінераловозів, зерновозів і цементовозів із нумерацією на "5", які знаходяться на балансі ДП "Укрспецвагон" для перевезення вантажів на умовах спеціалізованого рухомого складу інвентарного парку, прийняті наступні рішення:

  • ЦВ, ЦВСВ визначити перелік вагонів, які будуть передані в управління ЦД, та оформити розпорядженням Укрзалізниці;
  • ЦВ у зв'язку з передачею вагонів ЦВСВ в оперативне підпорядкування Укрзалізниці (за погодженим переліком) організувати технічне утримання, як вагонів інвентарного парку, та забезпечити схоронність рухомого складу;
  • ЦФ, ЦЮ забезпечити передачу частки тарифу (вагонну складову) балансоутримувачу ЦВСВ;
  • ЦД організувати перевезення вантажів у визначених вагонах, забезпечити схоронність цього рухомого складу у разі його невикористання;
  • ЦМ встановити контроль за повнотою стягнення тарифу, як за вагони парку залізниць. Контролювати підготовку до перевезення й очищення після вивантаження. Оформлення перевізних документів здійснювати відповідно до розпорядження від 30.04.2009 (тел. 000371/ЦМ).
  • ЦМ, ЦФ, ЦВ, ЦВСВ, ЦЮ організувати з причетними фахівцями нараду з питань використання вагонів мінераловозів і цементовозів із нумерацією на "5", які знаходяться на балансі ДП "Укрспецвагон", та розрахунків за їх використання при перевезенні вантажів на умовах спеціалізованого рухомого складу інвентарного парку.

Заступник генерального директора

В.В.Чорний


Страна :  UA