21.04.2009

ИзКиєва НР ЦЗМ-14/648, 21.04.2009 г.
Всем: Н, НЗД, ДН, М, НО, В, ІОЦ, ВЧД, НОР, НОРВ, ДС вантажних України
Копия: ЦД, ЦУО, ЦІТ, ЦВ, ЦМ, ПКТБ ЦВ

Ситуація збереженістю вантажів залишається незадовільною. Підсумками першого кварталу 2009 року збитки незбережених перевезень склали 1,9 млн. грн. з яких 1,7 млн. грн. (або 90%) з причини розкрадання. Майже весь збиток (1,8 млн. грн. або 95%) допущено на Придніпровській та Донецькій залізницях.
Метою недопущення випадків розкрадання вантажів та додаткових необґрунтованих експлуатаційних витрат пов’язаних включенням до складу поїзда порожніх критих вагонів для проїзду стрільців при супроводженні вантажів криміногенних ділянках та напрямках нарядами воєнізованої охорони

Зобов’язую:

Н:

1.1. До 30.04.09 участю фахівців ІОЦ, НО організувати перевірки наявності робочих місцях начальників варт воєнізованої охорони доступу до АСК ВП УЗ. Разі відсутності забезпечте підключення.
1.2. Формування вантажних поїздів складі яких наявні вагони з вантажами, що підлягають охороні здійснювати порядком визначеним п. 4.2 Положення ЦУО-0034. На напрямках Дебальцеве – Ясинувата - Нижньодніпровськ Вузол – Знам’янка – Одеса – Ізмаїл; Красний Лиман – Основа – Полтава – Гребінка – Дарниця; Запоріжжя Ліве – Джанкой; Запоріжжя Ліве – Кривий Ріг – П’ятихатки (та зворотно), забезпечте необхідний запас порожніх критих вагонів для проїзду нарядів воєнізованої охорони.
1.3. Підготовку таких вагонів в технічному стані проводити силами фахівців вагонного господарства. Своїми наказами визначити станції на яких буде проводитись підготовка вказаних критих вагонів, передбачивши фінансування на їх модернізацію і утримання в експлуатації.
1.4. Постановку підготовлених критих вагонів склад поїзду здійснювати виключно за письмовою заявкою начальника варти (підрозділу).
До 30.04.09 надати ЦЗМ копії наказів з переліком станцій дислокації підготовлених критих вагонів, їх кількістю та порядком курсування між опорними станціями.

2. Разі якщо охорона здійснюється оперативно-маневреними методами для кожної станції розробити порядок інформування поїзних диспетчерів про наявність або відсутність стрільців воєнізованої охорони у поїзді до складу якого включені вагони з вантажами, що підлягають охороні. Забезпечити наявність окремої відмітки на графіку руху ДНЦ та організацію приоритетного пропуску поїзда на дільниці.
3. Н Придніпровської в термін до 30.04.2009 надати ПКТБ ЦВ технічне завдання на модернізацію критих вагонів задіяних для проїзду нарядів воєнізованої охорони та забезпечити фінансування проектних робіт.
4. ПКТБ ЦВ в термін до 15.05.2009 розробити проект модернізації критих вагонів у відповідності з наданим технічним завданням.
5. Контроль виконанням розпорядження покладаю ЦУО, ЦД, ЦІТ, ЦВ, ЦМ колу обов’язків.

Заступник Генерального
директора Укрзалізниці

В.В.Чорний


Страна :  UA