18.12.2006

ИзКиєва НР 000327/ЦВ, 18.12.2006 р.
Всем: Н, НЗ-1, НЗД, НЗТ, В, Д, М, ВЧД, ДС вантажних України
ЦМ, ЦВ, ЦД, ЦЮ

З метою визначення розміру фактично заподіяної шкоди та збитків, які мають бути відшкодовані залізницям вантажовідправниками, вантажоодержувачами, підприємствами, організаціями, якими під час навантаження було допущено пошкодження вантажних вагонів

зобов’язую:

1. В термін до 01.03. 07 заключити додаткові угоди до договорів про експлуатацію залізничних колій, про подачу та забирання вагонів, договори між залізницею і морськими (річковими) портами про обробку вагонів з вантажами в яких передбачити відшкодування витрат:

  • через непродуктивне перебування вагонів у неробочому стані, простою їх на залізничних станціях та вагоноремонтних підприємствах.
  • від транспортування пошкодженого вагона до місця ремонту, вагоноремонтного підприємства на ремонт пошкодженого вагона згідно з технологічним процесом, технічними умовами, вимогами стандартів і інструкцій.
  • пов’язаних з виявленням та оформленням пошкодження.
  • на пересилання відремонтованих вагонів до місця експлуатації.
  • пов’язаних з простоєм пошкоджених вагонів, які належать іншим залізничним адміністраціям країн СНД, Латвії, Литви, Естонії за користування цими вагонами за весь час до їх повного відновлення згідно діючих ставок.

2. Доведіть до відома причетних вантажовідправників та вантажоодержувачів.

3. Про виконання доповісти в Укрзалізницю 05.03.07.

НР ЦЗМ-14/1522


Заступник Генерального директора Укрзалізниці

Науменко


Страна :  UA