19.04.2004

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

У К Р З А Л І З Н И Ц Я


19.04.2004 г.

НР ЦЗМ-18/689

Керівникам
експедиторських організацій

Шановні пані та панове!

Укрзалізниця інформує, що між Державною митною службою України та Державною адміністрацією залізничного транспорту України, відповідно до Митного кодексу України, укладено Угоду, метою якої є організація взаємовідносин у сфері розвитку митної справи та перевезень залізничним транспортом, а також забезпечення доставки товарів, що перебувають під митним контролем і переміщуються між митними органами України залізничним транспортом.

На підставі ліцензій, наданих Державною митною службою України, з 26.04.2004 р. залізниці України визначені митним перевізником, який здійснює перевезення товарів, що знаходяться під митним контролем, без застосування при цьому фінансового гарантування доставки товарів у митний орган призначення. Завдяки цьому не застосовуються вимоги про надання фінансових гарантій митним органам незалежними фінансовими посередниками щодо обов'язкової доставки товарів, на які встановлено акцизний збір (світлі нафтопродукти, автотранспортні засоби, лікеро-горілчані вироби, спирт, тютюн та тютюнові вироби) до митниць призначення.

Прошу поінформувати вантажовласників, вантажовідправників, вантажоодержувачів та провести роботу по залученню додаткових обсягів перевезень транзитних вантажів територією України.

З повагою,


Заступник генерального директора

М.В. Мостовий


Страна :  UA