30.08.2016

ИзКиєва НР ЦЦМ-14/257, 30.08.2016 p.
Н Дон Філія Н Од М Дон Філія М Од ДН Дон Філія ДН Од
ДС Сватово Дон Філія ДС Кабанне Дон Філія ДС Одеса-порт ДС Миколаїв-Вантажний Од ДС Чорноморська Од ДС Іллічівськ Од ДС Жовтнева Од
ГІОЦ ЦД ПКТБ ІТ ТМСофт ЦКРУ ЦКІ ЄРЦ ЦКП ЦТЛ

Як виняток з 01.09.2016 при організації перевезень зі станцій Сватово (499005) та Кабанне (498905) Донецької залізниці до припортових станцій Одеської залізниці дозволяється нарахування провізної плати за фактичну тарифну відстань:
1. Зі станції Сватово до станцій Чорноморська (експ. для ТІС) та Іллічівськ (експ.) за маршрутом: Сватово – Куп’янськ-Cортувальний – Основа – Полтава-Південна – Кременчуг – Знам’янка – Помічна. Відстань до Чорноморська (експ. для ТІС) – 927 км, до Іллічівськ (експ.) – 993 км.
2. Зі станції Сватово до станцій Миколаїв-Вантажний, Миколаїв-Вантажний (експ.) та Жовтнева (експ.) за маршрутом: Сватово – Куп’янськ-Cортувальний – Основа – Полтава-Південна – Знам’янка –Долинська – Миколаїв. Відстань до Миколаїв-Вантажний, Миколаїв-Вантажний (експ.) – 777 км, до Жовтнева (експ.) – 788 км.
3. Зі станції Кабанне до станцій Одеса-Порт (експ.), Чорноморська (експ. для ТІС) та Іллічівськ (експ.) за маршрутом: Кабанне – Куп’янськ-Cортувальний – Основа – Полтава-Південна – Кременчуг – Знам’янка – Помічна. Відстань до Одеса-Порт (експ.) – 962 км, до Чорноморська (експ. для ТІС) – 948 км, до Іллічівськ (експ.) – 1014 км.
4. Зі станції Кабанне до станцій Миколаїв-Вантажний, Миколаїв- Вантажний (експ.) та Жовтнева (експ.) за маршрутом: Кабанне – Куп’янськ-Cортувальний – Основа – Полтава-Південна – Знам’янка –Долинська – Миколаїв. Відстань до Миколаїв-Вантажний, Миколаїв-Вантажний (експ.) – 798 км, до Жовтнева (експ.) – 809 км.
ГІОЦ ПКТБ ІТ ТМСофт внесіть зміни до програмного забезпечення щодо нарахування плати за фактичну тарифну відстань Н Дон Філія, Од інформуйте причетних

В.о. директора з вантажних перевезень і логістики

Меркулов


Страна :  UA